Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 12.12. 2018
Dnes má svátek Simona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, p.o.

Upravit Upravit Kontakty

Kontakty

Kraj Ústecký kraj
Město Ústí nad Labem
Název nemocnice Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, p.o.
Forma/Typ Krajská
Oddělení Gynekologicko – porodnické oddělení
Adresa Sociální péče 12 A
Ústí nad Labem
401 13
Telefony/e-maily Kontakt: tel. 477 111 111 (ústředna), sekretariat.ul@kzcr.eu
www odkaz
Primář MUDr. Ivo Blšťák, tel. 477 114 260, ivo.blstak@kzcr.eu
Vrchní sestra Iva Černá, tel. 477 112 124, iva.cerna@kzcr.eu
Upravit Upravit Další kontakty

Další kontakty

Jednorázová informativní setkání tel. 477 113 622, porodnice@mnul.cz
Předporodní kurz Objednat se od 30. týdne těhotenství, tel.: 477 112 080 - Po-Pá 9.00-13.00 hodin.
Porodnická ambulance - akutní příjmy tel. 477 113 627
Sekretariát Hana Skružná, tel.: +420 477 113 620 , sekretariat.zenskeoddeleni@mnul.cz
Upravit Upravit Druhy porodů

Druhy porodů

Přirozený na lůžku ano
Přirozený do vody ne
Aktivně vedený porodníkem ano
Císařským řezem ano
Upravit Upravit Předporodní a porodní služby

Předporodní a porodní služby

Odběr pupečníkové krve ano
Přípravná cvičení ano
Přípravné konzultace o porodu ano
Prohlídka porodního sálu, poporodních pokojů ano
Možnost doprovodu ano
Počet osob 2
Vlastní předporodní místnost ano
Vlastní porodní místnost ano
Možnost volby nastřižení hráze ano
Upravit Upravit Další informace

Další informace

Porodnice pořádá předporodní kurzy pro těhotné ženy a jejich doprovod. Skládá se ze 2 lekcí. Kurz vede porodní asistentka.
Porodnice pořádá konzultace o porodu,(jednak v rámci předporodního kursu, jinak kdykoliv)
Těhotenská cvičení (gymnastika ) a prohlídky porodních sálů a pokojů šestinedělí jsou součástí kurzů předporodní přípravy.
Přítomnost partnera u porodu je samozřejmostí, kromě rodinných příslušníků a přátel to může být i porodní asistentka nebo lékař. Doprovod může být přítomen po celou dobu porodu, pouze v případě porodu císařským řezem závisí přítomnost na rozhodnutí lékařů. Maximální počet osob v doprovodu je omezen na 2 osoby. Účast u porodu nebude zpoplatněna.
Rodičky tráví všechny doby porodní ve stejné místnosti. Místnosti jsou uspořádány tak, že v nich je vždy jen jedna žena. Porodnice disponuje 4 takovými místnostmi.
Procedury jako klystýr, holení a zákaz pití nejsou nutné, žena si může sama rozhodnout, jestli jich využije nebo ne.
Má-li žena zájem o epidurální analgezii, je jí poskytnuta.
Rodičkám porodnice nabízí celou řadu dalších metod ke zmírnění porodních bolestí, a to možnost využití teplé lázně (vana), sprchy, relaxačních pomůcek (balóny, masážní strojek), dále poslech hudby a aromaterapii.
Žena si může při porodu zvolit jinou než klasickou polohu, a to porod v kleku, ve stoje nebo polodřepu s opěrou nebo v závěsu, ve sprše a ve dřepu.
Upravit Upravit Poporodní služby

Poporodní služby

Možnost návštěvy přímo na pokoji ano
Informační text Po porodu musí být provedena potřebná poporodní vyšetření dítěte. Provádějí se na těle matky, nebo v její blízkosti. U vyšetření může být přítomen otec.
Dítě se k prsu matky přikládá bezprostředně po porodu.
Porodnice dodržuje všechny zásady k úspěšnému kojení a má titul Baby Friendly Hospital.
Návštěvy jsou umožněny na pokojích žen, kdykoliv.
Upravit Upravit Extra služby

Extra služby

Extra pokoj ano
Přítomnost otce 24h denně ano
Zdarma výbava pro děti ano
rodičky s postižením ano
Informační text Porodnice disponuje 12 dvoulůžkovými pokoji, 1 čtyřlůžkovým + 10 nadstandardními, jednolůžkovými Tyto pokoje jsou vybavené TV, lednicí, telefonem. Je v nich umožněn nepřetržitý 24 hodinový pobyt partnera.
Porodnice poskytuje základní výbavu pro dítě (košilka, dupačky, zavinovačka..), dětské jednorázové plenky a pro ženy spodní prádlo na jedno použití.
Po spontánním nekomplikovaném porodu odcházejí maminky z porodnice většinou třetí poporodní den.
Po propuštění domů nabízí porodnice pomoc při kojení.
Rodičkám s postižením poskytuje porodnice služby podle stupně jejich postižení a podle jejich individuální potřeby.
Upravit Upravit Ceník

Ceník

Ceník služeb
Předporodní kurz pro rodičky: 600 Kč
Nadstandardní ubytování rodičky na porodnici: 1100 Kč/den
Upravit Upravit Zajímavosti

Zajímavosti

Informační text Porodnická část tvoří spolu s novorozeneckým oddělením jedno z 12 perinatologických center v České republice, kde se koncentrují pacientky s patologickým těhotenstvím nebo porodem. Ve spolupráci s oddělením genetiky a dětskou klinikou v centru fetální medicíny zajišťujeme péči o gravidní pacientky s rizikem vývojové vady. Zároveň jsme akreditované pracoviště klinické psychologie
 Komentáře
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
pred2lety jsem rodila v usti uplne bezvadna nemocnice!!!zachranili mi život i dceri rodila jsem o2mesice drive pac dcerka se opozdovala ve vyvoji tak mi bylo reveno ze pujdu rodit tak mne pripravily na normalni porod pak jsem lezela na predporodnim pokoji acekela na bolesti které nedochazeli tak mi pichli injekci na rozjezd bolesti ale místo bolesti mala prestala dýchat a ja vzapeti dusit tak pribehl doktor byl to cizinec dal mi kyslik a jeli ksme na sal udelali cisare a ani ne za5min se dcera narodila
Obrázek uživatelky
profil
Rodila jsem v Ústecké porodnici před 13 lety císařským řezem i když jsem rodila v 30 týdnu těhotenství tak si na sestřičky a ani na pana doktora nemůžu stěžovat.Klobouk dolů jak kolem mě lítaly měla jsem předčasné odlučování placenty.Jelikož jsem měsíc předem ležela v nemocnici na udržování .Klučík měl 1600g-42cm.Je zdráv a v pořádku a vinkubátoru strávil 2,5 měsíce tímto bych chtěla také poděkovat novorozenecké jip.Letos také čekám miminko a ráda opět budu chtít rodit v Ústecké porodnici.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
I já se ráda přidávám ke kladným komentářůmSmajlík.V Ústecké nemocnici jsem rodila dvakrát a to v rozhraní 8 let,poprvé v roce 99,přijela jsem večer před dnem porodu,měla jsem strach,že mne vyhodí,že plašim,byl to první porod,tak asi jako každá prvorodička,jsem přesně nevěděla,kdy a jak a coSmajlík,byla jsem ráda,že mne přijala milá sestřička,v klidu mne odvedla na ošetřovnu,tam p.Dr.říkala,že je ještě brzy,ani se neotvírám apod.,přesto si mne tam nechali,domů mne neposlali...vše dopadlo moc dobře,rodila jsem až ráno a to po provakačkách,které mi dali o půlnoci,pak to byl už fofr...nutno podotknout,že jsem si užila jak balon,tak vanu i sprchu,než jsem porodilaSmajlík,opravdu si nemám nač stěžovat...nakonec jsem se dozvěděla od mé p.Dr Richterové,že bylo vlastně vše tip top,protože syn byl již v zelené plodovce,takže jsem opravdu všem moc vděčá,že mne nevyhodili domů,kdoví co by se vše mohlo(nemuselo,ale mohlo) stát.
Podruhé jsem rodila dvojčata,také spontánně v roce 2007,a opět spokojenos
Obrázek uživatelky
profil
Rodila jsem zde dvakrát a byla jsem spokojená. Akorát při druhém porodu jsem zrovna chytla doktorku, která se učila zašívat, tak to bylo trošku horší. Ale na druhou stranu - někdy se to musej naučit.... Smajlík, a zase tak hrozný to nebylo.
Obrázek uživatelky
profil
Rodila jsem zde svého druhého syna,musela jsem-rizikové těhotenství,3 roky na hormonech a těhotenská cukrovka.Měla jsem nastoupit hned na první termín porodu do nemocnice 11.5.2006 a začali mi dávat provokačky,až 13.5.dopoledne,jsem oznámila bolesti a bylo mi velice arogantním způsobem řečeno,přístroj ukazuje jen ohraničené bolesti,nic se neděje.Na pokoji jsem rozdýchávala bolesti po 3,následně 2minutách, ale nevěřili mi ani po upozornění,že jakmile se začnu otvírat,je to rychlé. Uvěřili až po té co přijel manžel dřív na návštěvu, já začala dost krvácet a paní doktorka-zrzavé vlasy,konečně uznala že rodím a byl to fofr.Příjem na sál 15:26, malý narozen 15:33.Syn měl až do 4let zdravotní potíže-afektivní záchvaty bez vztejku a příčin už od narození.Jediné kde byli moc fajn bylo poporodní a porodní sál.Nikdy bych tu už nechtěla rodit a ani potkat tu zrzavou a nepříjemnou paní doktorku.Porod byl najednou klasifikován jako překotný a i já měla zdravotní potíže-pročpak asi?Nejsem konfliktní
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles