Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 26.08. 2019
Dnes má svátek Luděk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Oblastní nemocnice Jičín, a.s.

Upravit Upravit Kontakty

Kontakty

Kraj Královéhradecký kraj
Město Jičín
Název nemocnice Oblastní nemocnice Jičín, a.s.
Forma/Typ Soukromá
Oddělení Gynekologicko – porodnické oddělení
Adresa Bolzanova 512
Jíčín
506 01
Telefony/e-maily 493 582 111 (ústředna)
www odkaz
Primář MUDr. Lubomír Voltr, tel. 493 582 361,mob. mob.: 604 530 705,
lubomir.voltr@nemjc.cz
Vrchní sestra Markéta Šrajerová, tel. 493 582 362, marketa.srajerova@nemjc.cz
Upravit Upravit Další kontakty

Další kontakty

Těhotenské cvičení Iveta Šimková, tel.: 777 954 867 Eliška Hoření, tel.: 777 679 387
tel. 728 070 793
Upravit Upravit Druhy porodů

Druhy porodů

Přirozený na lůžku ano
Přirozený do vody ne
Aktivně vedený porodníkem ano
Císařským řezem ano
Upravit Upravit Předporodní a porodní služby

Předporodní a porodní služby

Možnost volby nastřižení hráze ne
Odběr pupečníkové krve ne
Přípravná cvičení ano
Přípravné konzultace o porodu ano
Prohlídka porodního sálu, poporodních pokojů ano
Možnost doprovodu ano
Počet osob 1
Vlastní předporodní místnost ano
Vlastní porodní místnost ano
Upravit Upravit Další informace

Další informace

Pro nastávající rodiče se budeme snažit každý poslední čtvrtek v měcíci od 14,00h pořádat pravidelné přednášky, kde se dozvíte základní informace o průběhu porodu, pobytu na naší porodnici s následnou prohlídkou porodních sálů a šestinedělí atd.
Porodnice nabízí rodinné prostředí a individuální přístup k rodičkám. Je možná přítomnost doprovodné osoby u porodu.
Místnosti určené pro pobyt žen v první době porodní jsou uspořádány tak, že se v nich může připravovat vždy pouze jedna žena, pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou.
Aplikace klystýru a holení jsou spíše nutné, jestli je ale žena odmítne, personál jí vyhoví. Zákaz příjmu potravin je nutný. O příjmu tekutin si ženy mohou rozhodovat samy.
U porodu je možno aplikovat zdarma epidurální analgesii.
K tlumení porodních bolestí může rodička využít i možnost teplé lázně (vana), sprchy a relaxačních pomůcek (balón), poslechu hudby, aromaterapie i masáží prováděných personálem, které porodnice nabízí.
Druhou dobu porodní zůstává rodička ve stejné místnosti. Všechny tyto místnosti v porodnici jsou zařízeny jako civilní pokoje. Na porod se v nich vždy připravuje pouze jedna žena.
Žena si může zvolit jinou než klasickou polohu vleže, pololeže či polosedě na posteli, a to ve dřepu, v kleku, ve sprše, ve stoje nebo polodřepu s opěrou nebo v závěsu.
Upravit Upravit Poporodní služby

Poporodní služby

Možnost návštěvy přímo na pokoji ano
Informační text Matka s dítětem může být po porodu v nepřetržitém kontaktu. Všechna potřebná vyšetření se provádějí na těle matky nebo v její blízkosti. Dítě je potom společně s matkou převezeno na oddělení šestinedělí. U poporodních vyšetření může být přítomen i otec.
Dítě se k prsu přikládá nejpozději do půl hodiny po porodu.
Porodnice dodržuje všech 10 bodů k úspěšnému kojení.
Návštěvy jsou na pokojích žen dovoleny denně od 14 do 18 hodin, po dohodě s personálem i jinak. Na nadstandardních pokojích jsou návštěvy možné kdykoliv.
Upravit Upravit Extra služby

Extra služby

Extra pokoj ano
Přítomnost otce 24h denně ano
ano
Zdarma výbava pro děti ano
rodičky s postižením ano
Informační text Porodnice má na oddělení šestinedělí k dispozici 4 jednolůžkové a 6 dvoulůžkových pokojů. Ve všech pokojích je zařízení na koupání dítěte, sprcha, WC a telefon. Jako nadstandardní jsou zařízeny dva jednolůžkové pokoje – ty jsou navíc vybav
Ženy mají v porodnici k dispozici zdarma základní oblečení pro dítě (košilka, dupačky, zavinovačka, aj.), dětské jednorázové pleny a dětskou kosmetiku.
Rodičkám s postižením porodnice poskytuje bezbariérový přístup a speciální služby dle individuálních potřeb rodičky s postižením.
Ženy po nekomplikovaném porodu odcházejí obvykle domů čtvrtý poporodní den, ženy po císařském řezu šestý poporodní den.
Po propuštění domů porodnice nabízí pomoc při kojení. Může také zprostředkovat službu porodní asistentky v domácnosti. Tuto službu hradí zdravotní pojišťovna.
Upravit Upravit Ceník

Ceník

Ceník služeb Ceny za služby:
Ceník služeb Nadstandardní pokoj: 500 Kč/den
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Já mam 2 děti.Jedno jsem rodila v Hradci a jedno v Jičíně a řekla bych že v Hradci byly lepší.Dětské oddělení v Jičíně bylo výborný,ale zbytek nic moc.V Hradci se o vás lépe starají,každá rodička tam dostane 11 jednorázových plenek,vložek kolik jen potřebuje a košile vždy čisté při ruce.Za to v Jičíně jsem žadné pleny nedostala,vložek pouze jeden balík a o košile tam byla velká nouze.Manžel byl na pracovní cestě a tak tam semnou nemohl být a nikdo z rodiny nemohl přijet,tak moje zasoby byly maly a možnosti v Jičíně ještě menší.
Obrázek uživatelky
profil
Rodila jsem zde 2x a jednou v Jilemnici . Ve srovnání s Jilemnicí jsou v jičíně hezčí pokoje( v Jilemnici 1x záchod a 1x sprcha na dva pokoje) a tatínkové v JičíněSmajlíkSmajlík mohou za rodičkami chodit na pokoje. V jilemnici naopak navštěvy mohli probíhat pouze na chodbě nebo návštěvní místnosti a to se mi nelíbilo jinak personál byl v obou porodnicích velmi milý a všem moc děkuji za milou péči. Důkazem toho jsou naše tři spojená dítka Smajlík
Katka
Obrázek uživatelky
profil
Rodila jsem zde 2* a jsem spokojená.Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles